fb-none

Montaż

Usługa montażu, dlaczego warto skorzystać?

Firma powstała w 1990 roku. W branży działamy aktywnie  od ponad 28 lat. Konsekwentnie budujemy portfolio producentów, z którymi współpracujemy. Stawiamy na marki oferujące wyłącznie najlepszą jakość. Jesteśmy bezpośrednim importerem oraz dystrybutorem renomowanych światowych producentów podłóg, dywanów i drzwi, co umożliwia nam proponowanie konkurencyjnych cen. Do tej pory zaufało nam wielu architektów, biur projektowych oraz dekoratorów wnętrz.  Dysponujemy największą w Trójmieście ofertą produktów, od ekskluzywnych, po te atrakcyjne cenowo. Stawiamy na profesjonalizm i praktyczność.

Nasz zespół, to   ludzie z wieloletnim doświadczeniem. Ufamy im i wiemy, że są najlepsi w branży.

PONAD 25 LAT W BRANŻY

Od lat pracujemy z oferowanymi przez nas produktami. Wiemy o nich wszystko.

PROFESJONALNY ZESPÓŁ

Konsekwentnie stawiamy na rozwój i doskonalenie umiejętności. Nasi pracownicy, to specjaliści najlepsi w branży.

DOSKONAŁE PRODUKTY

Współpracujemy z najlepszymi światowymi producentami, których produkty są gwarancją satysfakcji na lata.

TERMINOWOŚĆ I JAKOŚĆ

Zespół doświadczonych monterów, zrealizuje Twoje zlecenie  w umówionym czasie, z dbałością o każdy szczegół.

Profesjonalny montaż

Realizujemy zlecenia zarówno dla Klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Doradzamy, mierzymy i montujemy. Produkty, które posiadamy w ofercie, są nam doskonale znane, ponieważ pracujemy z nimi od lat, przez co dokładnie wiemy jak postępować z konkretnymi materiałami przy ich montażu.

Mamy bezpośredni kontakt z producentami, uczestniczymy w ich szkoleniach i korzystamy z najnowszych ofert produktowych. Pracujemy szybko, dokładnie i sumiennie. Stale inwestujemy w podnoszenie kwalifikacji pracowników oraz technologię.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnie dopasowanej oferty.

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
TERMINOWO ZREALIZOWANYCH ZLECEŃ
ZAKOŃCZONE PROJEKTY
PODŁOGI DREWNIANE EURODOM HARO 600x600 Montaż

Korzystaj z wiedzy ekspertów

Prawidłowy montaż podłogi to pierwszy krok do jej wieloletniego użytkowania. Drewno znajdujące się w pomieszczeniach zamkniętych może przetrwać nawet do 2000 lat, jeżeli w pomieszczeniu panuje względnie stała temperatura i wilgotność. Wykonany prawidłowo montaż znacznie wydłuży żywotność podłogi.

W EURODOM dbamy o odpowiednie przechowywanie produktów. Drewno, które jest materiałem naturalnym, może w procesie magazynowania ulec zawilgoceniu lub odkształceniu. W halach utrzymujemy odpowiednią temperaturę i wilgotność, chronimy także produkty przed nadmierną ekspozycją słoneczną, by zachowały swoją oryginalną barwę. W trakcie transportu na miejsce montażu dbamy, by produkty nie uległy zniszczeniu.

Odpowiednie podejście

Drewno oraz materiały drewnopodobne mają tę właściwość, że nawet w obrębie jednej paczki, mogą różnić się od siebie kolorem, czy też usłojeniem. Nie stanowi to w żadnym wypadku wady, ale należy na to zwrócić uwagę montując podłogę. Nasi fachowcy starannie dobierają poszczególne elementy podłogi, by pasowały do siebie pod kątem barwy. Dzięki temu efekt końcowy jest harmonijny i spójny z zakładanym.

Przed montażem odpowiednio przygotowujemy nawierzchnię, a po wykonanej usłudze – zabezpieczymy podłogę. Najważniejsze jest dla nas to, by klient był zadowolony z osiągniętego efektu. Takie podejście, realizowane konsekwentnie od lat, zaowocowało wieloma zrealizowanymi projektami oraz zaufaniem firm, architektów, biur projektowych i dekoratorów wnętrz. Zapraszamy do współpracy.

ED LOGO 3 120px Montaż

Chcesz skorzystać z naszych usług?