Drzwi zewnętrzne z montażem

W salonie EURODOM znajdziesz bezpieczne, solidne, wytrzymałe i praktyczne drzwi zewnętrzne firmy Hörmann. Produkty, które znajdziesz w naszym sklepie, zapewniają wysoką izolację cieplną i akustyczną. Ponadto drzwi stalowe stanowią skuteczną barierę dla włamywaczy. Nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Potrzebujesz pomocy w montażu? Zostaw to nam! Oferujemy profesjonalne usługi transportowe i montażowe.

Solidne drzwi zewnętrzne

W naszym salonie znajdziesz szeroką ofertę solidnych i wytrzymałych drzwi zewnętrznych firmy Hörmann, które wyróżniają się:

  • wysoką izolacyjnością cieplną i akustyczną — ogranicza to starty energii w domu, a także zmniejsza słyszalność dźwięków z zewnątrz;
  • dużą wytrzymałością;
  • odpornością na czynniki atmosferyczne, takie jak zmiany temperatury i wilgoć;
  • wysokimi parametrami antywłamaniowymi.

Praktyczne i piękne drzwi wejściowe

Salon EURODOM oferuje szeroki asortyment funkcjonalnych i wytrzymałych drzwi wejściowych. Możesz wybierać wśród produktów w różnych kolorach i wzorach.

Stalowe i drewniane drzwi zewnętrzne w konkurencyjnych cenach

Nadal nie wiesz, jaki model wybrać? Zapraszamy Cię do salonu EURODOM. Nasi fachowcy przedstawią Ci szeroki asortyment drzwi, a następnie pomogą w podjęciu decyzji. Pamiętaj też, że jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem produktów firmy Hörmann.

Drzwi zewnętrzne z montażem

Oferujemy także usługi montażowe. Nasi specjaliści wsłuchają się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Na tej podstawie określą, który model powinieneś wybrać. Na końcu zamontują wybrane drzwi w umówionym miejscu i w wyznaczonym terminie. Dzięki ich specjalistycznej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, wszystko odbędzie się szybko, dokładnie i terminowo.

EURODOM jest jednym z największych salonów oferujących drzwi, podłogi i dywany w województwie pomorskim. Bazujemy na produktach najwyższej jakości. Działamy w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, a także na terenie całej Polski (w przypadku większych realizacji). Dysponujemy szerokim asortymentem, który trudno znaleźć w popularnych sklepach sieciowych. Jesteśmy polską, rodzinną firmą działającą od 1990 r. Przywiązujemy dużą wagę do jakości obsługi Klientów.