laminaty khars gdańsk eurodom

Dlaczego warto zdecydować się na podłogę laminowaną?

Decydując się obecnie na zakup podłogi do nowego mieszkania lub chcąc zmienić obecną mamy olbrzymi wybór materiałów oraz kolorów. Przechadzając się alejkami w sklepie ciężko jest podjąć decyzję sugerując się samym opisem danej podłogi. Dlatego dzisiaj opowiemy Wam trochę o podłogach laminowanych i dlaczego warto zwrócić na nie swoją uwagę.

Istnieje kilka powodów, które zdecydowanie działają na korzyść podłóg laminowanych. Oto 3 z nich, które naszym zdaniem warto dzisiaj przytoczyć.

Trwałość podłogi laminowanej

Jeżeli posiadacie zwierzęta domowe, to z pewnością jesteście świadomi jakich szkód możecie się spodziewać. Jednak nie tylko obgryzanie mebli stanowi problem. Pies czy kot, nawet nie świadomie, może zarysować delikatną podłogę swoimi pazurami ganiając po mieszkaniu. Jednak nie trzeba od razu rezygnować w widoku drewna na podłodze lub, co gorsza, rezygnować z marzenia o zwierzaku. Wystarczy zdecydować się na podłogę laminowaną, która dzięki zastosowaniu cienkiej wierzchniej warstwy zabezpieczającej staje się dużo bardziej odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Dzięki niej możecie bez obaw pozwolić psu biegać za zabawkami w mieszkaniu, a dzieci bawiąc się klockami nie zrobią nawet najmniejszej rysy.

Cena podłogi laminowanej

Wiadomo, że drewniana podłoga prezentuje się zjawiskowo, aczkolwiek nie zawsze można sobie na nią pozwolić. Jednak nic straconego, ponieważ podłoga laminowana wcale nie jest gorszą alternatywą. Jej wygląd jest bardzo zbliżony do autentycznego drewna, niektórzy producenci stosują nawet oryginalny wkład drewniany, co w jeszcze większym stopniu może imitować wymarzoną podłogę. Dodając do tego informację o jej przewadze pod względem trwałości powinno sprawić, że nie będziecie żałowali swojej decyzji o jej zakupie. Tym bardziej, jeśli będziecie mogli bez problemu wyłożyć cały dom podłogą laminowaną.

Podłoga laminowana jest praktyczna w użytkowaniu

Jak już wiemy, podłoga laminowana wygląda niemal tak jak podłoga drewniana, co bardzo korzystnie wpływa na jej prezentacje w pomieszczeniach. Ale kluczowe jest też to, że taka podłoga jest dużo mniej wymagająca. Jej czyszczenie nie sprawia żadnego problemu, o czym mogliście przeczytać w naszym poprzednim poście. Nie zapominajmy też o tym, że są one bardzo łatwe i szybkie w montażu. Nie potrzeba całej ekipy do ich ułożenia na podłodze, z powodzeniem możecie to wykonać samodzielnie w ciągu jednego dnia.

Jak mogliście przeczytać powyżej, podłoga laminowana to zdecydowany faworyt jeśli chodzi o podłogi pod względem jakości, ceny i wyglądu. Sprawdzi się niemalże we wszystkich warunkach, a dodatkowo jest odporna zarówno na plamy, jak i słońce. Z powodzeniem wykorzystacie ją także na podłodze ogrzewanej. Jeżeli chcesz zobaczyć i poczuć taką podłogę na żywo, to zapraszamy Cię do salonu EURODOM w Gdańsku. Więcej informacji o nas znajdziesz na naszej stronie >> http://eurodom.com.pl/  <<.

Podobne wpisy