O PRODUCENCIE

Największym niemiecki producent podłóg drewnianych. Zakłady są firmą rodzinną. Zarządzane są przez czwarte i piąte pokolenie tej samej rodziny. Stworzona przez firmę Hamberger Flooring marka HARO odzwierciedla połączenie tradycji i nowoczesnej technologii. Dziś produkty HARO są dostępne w ponad 90 krajach świata.

Innowacje:

System ComforTec
Laminaty HARO nie są przeciętnymi podłogami. Korzystając z 160 lat doświadczenia zakłady Hamberger Flooring stworzyły podłogi, które ciężko odróżnić od prawdziwego drewna. Deski w rozmiarach XXL – 8/10 x 243 x 2200 mm, stylizowane powierzchnie, tekstura i usłojenie wykończone w macie lub w półmacie, wszystko aby dopasować podłogę do potrzeb klienta.
Oprócz walorów estetycznych panele HARO to także innowacyjne rozwiązania pod względem technicznym.

Dzięki połączeniu wielu dekad doświadczenia oraz pionierskim rozwiązaniom uzyskaliśmy niezwykły produkt jakim są laminaty HARO TRITTY, które są najcichszymi laminatami świata korzystając z technologii ComforTec. Dzięki kilku rzędom kleju, panele HARO możemy kleić bezpośrednio do wylewki, również na ogrzewaniu podłogowym bez konieczności stosowania dodatkowych podkładów – izolatorów.

Naszym celem jest aby użytkowanie laminatów HARO TRITTY 100 było przyjemne od samego początku.

Dzięki technologii TopConnect® montaż paneli jest niezwykle prosty w porównaniu do rozwiązań konkurencyjnych.

System aquaResist

Rdzeń każdego z laminatów stanowi płyta HDF E1 o gęstości 900 kg/m3, która została dodatkowo zabezpieczona przed działaniem wilgoci – aquaResist.

CELENIO

CELNIO to nic innego jak zmielone i zprasowane drewno stylizowane na kamień. Imponujący design, piękny na zewnątrz i bardzo twardy wewnątrz. Innowacyjne rozwiązanie, które daj nieskończone możliwości projektowe.

DISANO

Disano jest wysokiej jakości podłogą syntetyczną w 100% składającą się z PVC, pozbawionego plastifikatorów oraz metali ciężkich, dzięki czemu nie wywołuje alergii. Podłogo Disano są niezwykle odporne na uszkodzenia oraz są łatwe w utrzymaniu czystości.

Szczegóły